Zostań Świętym Mikołajem dla Schroniska!

wpis w: Aktualności 0
Tegoroczny Mikołaj zbliża się wielkimi krokami! Jeżeli chcesz sam zostać darczyńcą, zachęcamy do wsparcia naszych psiaków i kociaków – w Schronisku nadal jest bardzo dużo zwierząt, każda pomoc jest dla nas ważna i cenna! Najbardziej potrzebujemy karm specjalistycznych, suchych i mokrych, a w przypadku zakupów w marketach – karmy mokrej FELIX dla kotów i karmy mokrej w puszkach i batonach dla psów. Jeżeli ktoś chciałby dokonać dla nas zakupów w sklepach internetowych, podajemy kilka propozycji:
Zostań Świętym Mikołajem dla Schroniska i pomagaj z głową! Przypominamy, że nie potrzebujemy zwykłej (tzw. marketowej) karmy suchej dla psów i kotów – mamy jej w nadmiarze, kolejne przekazywane nam ogromne worki tej karmy tylko utrudniają nam funkcjonowanie, gdyż magazyny mamy pełne. Potrzebujemy karm lepszej jakości, w tym specjalistycznych.
Wszystkie prezenty mikołajkowe można nam dostarczać osobiście lub kierować zamówienia na nasz adres – Schroniska dla Zwierząt, ul. Władysława Łokietka 7, 58-303 Wałbrzych.
Z góry dziękujemy za pomoc!