Wspomóż Schronisko – kup kalendarz na 2023 r.!

wpis w: Aktualności 0
Już za chwileczkę, już za momencik i kalendarz ze zdjęciami podopiecznych z naszego schroniska może być Twój! My go mamy i chętnie Wam też damy!!!
Jak możesz stać się właścicielem jednego z kalendarzy? To bardzo proste, masz do wyboru trzy opcje:
– wpłać 30 zł (lub jej wielokrotność, jeśli chcesz kupić więcej niż jeden kalendarz) za pomocą zrzutki (https://zrzutka.pl/cc2gs6), podczas dokonywania wpłaty podaj swoje imię i nazwisko oraz informację za ile sztuk robisz opłatę; od poniedziałku 10.10.2022 możesz przyjść do schroniska (w godzinach pracy schroniska: w tygodniu w godzinach 10-16:30, w weekendy 10-12:30) i odebrać zapłacone kalendarze,
– przyjdź do schroniska i zapłać gotówką 30 zł za kalendarz,
– chcesz kupić kalendarz z wysyłką – wysyłamy kalendarze za pośrednictwem InPost paczkomaty, wysyłka wynosi 16 zł i prosimy o wpłatę na zrzutkę, jeśli chcesz kupić jeden kalendarz z wysyłką, to prosimy o wpłatę 46 zł oraz wysłanie wiadomości mailowej (biuro@schronisko.walbrzych.pl) z danymi do wysyłki: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz wybrany paczkomat. Wysyłki będą od nas wychodzić raz w tygodniu!
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w powstanie kalendarza na rok 2023. Szczególne podziękowania kierujemy dla:
Dominiki Prusik, naszej wspaniałej wolontariuszki, która jest autorką wszystkich zdjęć, jej inne piękne prace możecie podziwiać tu: https://instagram.com/z_nutka_nonszalancji_foto?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Macieja Stannego, który złożył cały kalendarz i nasze pomysły w całość.
Dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na pomoc naszym podopiecznym: zakup specjalistycznej karmy, sprzętu medycznego dla zwierząt, leków i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu.
Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu: 510 084 734.
Pomaganie jest takie proste!