UWAGA! Komunikat ws. pracy w okresie wakacyjnym

wpis w: Aktualności 0

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

W związku z rozważnym i zaplanowanym odstępowaniem od niektórych restrykcji, związanych z trwającą nadal epidemią koronawirusa, informujemy o pracy Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu w okresie wakacji, począwszy od 29 czerwca 2020 r.

1. Schronisko dla Zwierząt w Wałbrzychu jest czynne w godzinach:

– od poniedziałku do piątku: od 06.00 do 18.00

– w soboty i niedziele: od 07.00 do 15.00

– w przypadku nagłej interwencji weterynaryjnej, Schronisko może zostać chwilowo zamknięte

2. Schronisko nadal jest zamknięte dla odwiedzających – wejście na teren Schroniska jedynie w celu adopcji, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym i ustaleniu dnia i godziny wizyty.

3. Spacery z psami są realizowane wg poniższych zasad:

– wydawanie psów na spacery od poniedziałku do piątku: od godz. 10.00 do 12.30 (powrót ze zwierzętami najpóźniej do godz. 13.00)

– wydawanie psów na spacery w soboty i niedziele: od godz. 10.00 do 13.00 (powrót ze zwierzętami najpóźniej do godz. 13.30)

– w przypadku opadów deszczu spacery są odwoływane.

– psy są wydawane w odstępach 15 minutowych, począwszy od godz. 10.00.

– chęć wzięcia psa na spacer należy zgłosić telefonicznie do Schroniska każdorazowo maksymalnie na dzień przed planowanym spacerem; osoby zainteresowane spacerami będą umawiane na konkretne godziny wydania psa na spacer – nie ma możliwości wydania zwierzęcia o innej godzinie, niż wcześniej ustalona oraz osobie, która nie zgłaszała wcześniej chęci wzięcia psa na spacer.

– osoby zainteresowane spacerami będą zapisywane na listę wg kolejności zgłoszeń.

– psy będą przyprowadzane na smyczy do furtki wejściowej przez pracownika Schroniska i tam przekazywane osobie biorącej zwierzę na spacer, zabrania się wchodzenia na teren Schroniska poza wyznaczoną strefę i gromadzenia się osób przed wejściem do Schroniska.

– osoby biorące psy na spacer muszą posiadać własną maseczkę/osłonę twarzy oraz własne rękawiczki jednorazowe, po wejściu do strefy wydawania psów należy zdezynfekować ręce płynem, który zapewni Schronisko.

– przy powrotach ze spacerów zabrania się gromadzenia osób przy wejściu do Schroniska i wchodzenia na teren jednostki poza wyznaczoną strefę wydawania psów.

PRZYPOMINAMY! Epidemia trwa nadal, wszystkich cały czas obowiązują zasady zachowania higieny i bezpiecznej odległości społecznej.