Pomoc mikołajkowa 2020

wpis w: Aktualności 0
Mikołaj już tuż, tuż, więc każdy chętny może zrobić dobry uczynek i przekazać paczkę dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu!!!
W latach ubiegłych akcje mikołajkowe były powiązane ze wspólnym wyprowadzaniem psów na spacery i odwiedzinami grup w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu. W tym roku z racji trwającej pandemii i obostrzeń epidemiologicznych, akcja mikołajkowa będzie polegała na możliwości przesłania do nas lub przekazania bezpośrednio w terminie do 6 grudnia 2020 r. paczki z potrzebnymi darami – zbieramy przede wszystkim proszki do prania, płyny do mycia podłóg, żwirek dla kotów, karmę mokrą dla psów (puszki) i kotów (saszetki). Spacerów mikołajkowych w tym roku niestety nie będzie.
Dobrą opcja wsparcia jest także zakup kalendarza Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu na 2021 rok – aby stać się właścicielem kalendarza, należy przelać kwotę 30,00 zł (jeżeli kalendarz ma zostać wysłany – kwotę 40,00 zł) na zrzutkę: https://zrzutka.pl/t7frwe, podając dane: imię i nazwisko, ilość zakupionych kalendarzy. Osoby, które zakupią kalendarz z opcją wysyłki, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail biuro@schronisko.walbrzych.pl danych do wysyłki kalendarza.
Zachęcamy – zostań Mikołajem dla porzuconych psów i kotów!