Kalendarze Schroniska na 2022 rok

wpis w: Aktualności 0

UWAGA!! Wszyscy chętni mogą już nabywać kalendarze Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu na 2022 rok!!! Tak jak rok wcześniej, kalendarz jest w jednej, wspólnej wersji, w której prezentujemy nasze wybrane psiaki i kociaki. Kalendarz liczy 28 stron i posiada piękne zdjęcia naszych podopiecznych, po raz kolejny autorstwa niezastąpionej i nieocenionej Anny Kuczyńskiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania kalendarza. W tym miejscu składamy szczególne podziękowania:
– Pani Annie Kuczyńskiej (autorce zdjęć oraz całego projektu graficznego) oraz osobom, które brały udział w tworzeniu kalendarza,
– Fundacji Edukacji Europejskiej z Wałbrzycha,
– wolontariuszom, pomagającym w codziennym funkcjonowaniu Schroniska,
– wszystkim podmiotom, firmom i osobom, które organizują akcje na rzecz naszych podopiecznych,
– „zwierzolubom”, którym leży na sercu dobro zwierząt – to dzięki Wam psy i koty w Schronisku czują się lepiej!
Serdecznie zachęcamy, aby nabyć kalendarz – uzyskany dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla zwierząt, leków, karmy specjalistycznej i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu.
Aby stać się właścicielem kalendarza, należy przelać kwotę 30,00 zł (jeżeli kalendarz ma zostać wysłany – kwotę 44,00 zł) na zrzutkę, założoną przez Annę Bąk Stanną https://zrzutka.pl/5aev6k, podając dane: imię i nazwisko, ilość zakupionych kalendarzy. Liczba kalendarzy jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć z zakupem!
Zakupione kalendarze można odbierać bezpośrednio w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu (ul. Łokietka 7, 58-303 Wałbrzych), najlepiej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez nasz FB. Osoby, które zakupią kalendarz z opcją wysyłki, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail biuro@schronisko.walbrzych.pl danych do wysyłki kalendarza – sama wysyłka rozpocznie się pod koniec września 2021 r., poprzez firmę Inpost (możliwość wysyłki kalendarza do konkretnego paczkomatu).
Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do nabywania kalendarzy, liczba sztuk ograniczona!