Kalendarze Schroniska na 2021 rok

wpis w: Aktualności 0

Już jest!!! Od dzisiaj każda chętna osoba może stać się właścicielem kalendarza Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu na 2021 rok!!! W tym roku kalendarz jest w jednej, wspólnej wersji, w której prezentujemy nasze wybrane psiaki i kociaki, czekające na adopcję. Kalendarz liczy 28 stron i posiada piękne zdjęcia naszych podopiecznych, autorstwa niezastąpionej Anny Kuczyńskiej.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania kalendarza. W tym miejscu składamy szczególne podziękowania:
– Pani Annie Kuczyńskiej (autorce zdjęć oraz całego projektu graficznego) oraz osobom, które brały udział w tworzeniu kalendarza,
– Panu Krzysztofowi Kuczyńskiemu,
– Fundacji Edukacji Europejskiej z Wałbrzycha,
– wszystkim podmiotom, firmom i osobom, które organizują akcje na rzecz naszych podopiecznych (słowa ogromnej wdzięczności kierujemy do Pani Anny Bąk-Stanny),
– „zwierzolubom”, którym leży na sercu dobro zwierząt – to dzięki Wam psy i koty w Schronisku czują się lepiej!
Serdecznie zachęcamy, aby nabyć kalendarz – uzyskany dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla zwierząt, leków, karmy specjalistycznej i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu.
Aby stać się właścicielem kalendarza, należy przelać kwotę 30,00 zł (jeżeli kalendarz ma zostać wysłany – kwotę 40,00 zł) na zrzutkę, założoną przez Anie Bąk-Stannę https://zrzutka.pl/t7frwe, podając dane: imię i nazwisko, ilość zakupionych kalendarzy. Liczba kalendarzy jest ograniczona, więc warto się pośpieszyć z zakupem! UWAGA: na pierwszych 40 kupujących czekają niespodzianki – własnoręcznie wykonane breloczki do kluczy, o kształcie psów i kotów!
Wydawanie zakupionych kalendarzy rozpoczniemy od 12 października 2020 r. Będzie można je odebrać bezpośrednio w Schronisku dla Zwierząt w Wałbrzychu (ul. Łokietka 7, 58-303 Wałbrzych), najlepiej po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub poprzez nasz FB. Osoby, które zakupią kalendarz z opcją wysyłki, prosimy o przesłanie na nasz adres e-mail biuro@schronisko.walbrzych.pl danych do wysyłki kalendarza.
Jeszcze raz serdecznie zachęcamy do nabywania kalendarzy, liczba sztuk ograniczona!