Kalendarze na 2019 rok

wpis w: Aktualności 0

Wielu z nas co roku kupuje nowy kalendarz, który nie tylko służy nam do celów praktycznych, ale również stanowi ozdobę naszego domu. Dlaczego więc nie kupić tym razem kalendarza, czyniąc przy tym coś dobrego?

Z radością informujemy, że można już składać zamówienia  na kalendarze na 2019 rok, które posiadamy w dwóch wersjach – dla wielbicieli kotów oraz psów. Zawierają one portrety podopiecznych Schroniska, które z utęsknieniem wypatrują swojego nowego właściciela.

Kalendarze powstały dzięki zaangażowaniu wolontariuszy oraz pomocy Fundacji Edukacji Europejskiej z Wałbrzycha.

Kalendarze są rozmiaru A4, posiadają 13 stron i są przystosowany do zawieszenia na ścianie.

Aby stać się posiadaczem kalendarza, należy dokonać wpłaty w wysokości 30 złotych na konto Fundacji Edukacji Europejskiej (ul.Dmowskiego 2/4, 58-300 Wałbrzych) o numerze: 31 1090 2271 0000 0001 0155 7459.
W tytule przelewu należy bezwzględnie napisać:
– dla kalendarza z kotami: „darowizna na cele statutowe – koty”
– dla kalendarza z psami: „darowizna na cele statutowe – psy”

Kalendarze będziemy wydawać w grudniu – dokładne terminy podamy na naszej stronie internetowej oraz na profilu FB.

Do każdego kalendarza będziemy dodawali krótką ulotkę informacyjną, nt. pomagania zwierzętom bezdomnym w okresie zimy.

Gorąco zachęcamy do nabywania kalendarzy – uzyskane środki będą przeznaczone na wszelkie niezbędne artykuły dla zwierząt w Schronisku oraz na opiekę nad naszymi zwierzętami.

W ramach akcji, nasze Schronisko podejmie także szereg działań o charakterze edukacyjnym, poprzez organizowanie spotkań z dziećmi i młodzieżą w wałbrzyskich placówkach edukacyjnych.