Nowe kalendarze na 2020 rok

wpis w: Aktualności 0
Uwaga, mamy bardzo dobrą wiadomość – są już oficjalne kalendarze Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu na 2020 rok!!! Kalendarze przygotowane zostały w dwóch wariantach – psim i kocim. Niezależnie od wariantu, każdy kalendarz liczy 28 stron i posiada piękne zdjęcia naszych podopiecznych zwierząt.
Serdecznie zachęcamy, aby stać się właścicielem któregoś z kalendarzy, najlepiej obu wersji – uzyskany dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla zwierząt, leków, karmy specjalistycznej i wyposażenia dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Wałbrzychu.
Aby stać się właścicielem kalendarza, należy przelać kwotę 30,00 zł (jeżeli kalendarz ma zostać wysłany – kwotę 40,00 zł) na konto współpracującej z nami Fundacji Edukacji Europejskiej, nr rachunku: 31 1090 2271 0000 0001 0155 7459. W tytule przelewu należy wpisać “darowizna na cele statutowe – psy” lub “darowizna na cele statutowe – koty” i dopisać swoje imię i nazwisko.
Naszych pięknych kalendarzy nie byłoby bez zaangażowania wielu osób, w tym miejscu szczególne podziękowania składamy:
– Pani Annie Kuczyńskiej, autorce wszystkich zdjęć oraz całego projektu graficznego
– Fundacji Edukacji Europejskiej z Wałbrzycha, wspierającej organizacyjnie i finansowo produkcję i dystrybucję kalendarza
– Pani Annie Szczecińskiej-Godyń, która pomaga nam każdego dnia i promuje zakup kalendarzy
– Młodzieżowemu Ośrodkowi Wychowawczemu i opiekunowi grup Panu Kacprowi Jefmańskiemu
– Ani, Agacie i Michałowi Mirocha
– Patrycji Bielak i Annie Dudek
– wszystkim pracownikom naszego Schroniska, uczestniczącym w przygotowaniu kalendarzy.
Ponadto, dziękujemy wszystkim „zwierzolubom”, którzy codziennie dobrymi uczynkami i mądrymi decyzjami przyczyniają się do tego, że zwierzętom w naszym Schronisku jest odrobinę lepiej…